Bez názvu

Objevte harmonii z čisté přírody s ručně vyráběnými originály z malé lesní dílničky v podhůří Brd. Z dílničky, kde vše začíná v srdci a pokračuje pod mýma rukama. Pod rukama, které věří intuici a tvoří s tou největší pečlivostí a láskou. Autorské minerální šperky, pohádkové ilustrace, kouzelné lapače snů, přírodní vonné svíčky a další originály s duší.

Každý šperk tvořím podle vlastního návrhu, a to pouze jednou jedinkrát. Vybíráte tak jedinečný originál, který je na celém světě pouze jeden a jen a jen váš.

Inspiraci nacházím v přírodě, která je tím nejkrásnějším, co máme. Tvořím z minerálních kamenů, dřeva i perel a dávám si záležet na každém detailu. Moje tvorba je autorská a každá kolekce je tak malým uměleckým dílkem, které má vlastní příběh a duši. Přesně tak jako my všichni. A právě proto se snažím, aby moje radost a energie z tvoření putovala přímo k vám. Aby vám vykouzlila úsměv na tváři i na duši.

A tak, z hříčky mého jména i života, vznikl ten vysněný AteLyer. Místo, které je tvořeno sny i skutečností a také příběhem, který začíná u mě a pokračuje u vás. Jen díky vám vznikají v mé malé dílničce originály, kterým se snažím vdechnout Život. A vy jste tak součástí. Jste mojí inspirací, cestou i nekonečnou energií.