Jsem máma dvou dcer. K šití oblečení a nejen jeho jsem se dostala zhruba před čtyřmi roky, když jsem byla na mateřské dovolené s první dcerou. Hledala jsem, čím bych se mohla při mateřské zaměstnat a něco vytvářet. Chtěla jsem, aby dcera chodila oblékaná jinak než ostatní a volba byla jasná.

I mne i mou sestru naše maminka jako děti obšívala a tak jsem se rozhodla k nákupu prvního šicího stroje a začala se učit šít style pokus-omyl. Pak jsem začala hledat návody a rady na internetu a tak mne vše nadchlo, že jsem začala obšívat celou rodinu i blízké přátele. Šití, nakupování látek, vymýšlení střihů, se stalo mojí závislostí i potěšením.

Po druhém těhotenství jsem začala mít problém s chodidly a dostala jsem se k barefoot botám, které mi pomohly a když jsem zjistila, že je možné si je vyrobit sama, neváhala jsem a šla jsem do toho. A tím vznikla další závislost.

Takže teď v našem malém bytě, jsou kromě hraček a knížek všude samé látky, střihy, kůže a plotny. Naštěstí můj manžel má pochopení a podporuje mne.