steeblo_logo

Prvotní myšlenku na produkt STEEBLO jsme si přivezli z cestování po Dominikánské republice, nádherné země v Karibském souostroví. Je zde však několik věcí, které tuto zemi devastují. Nejvíce palčivý problém, kterého jsme si tam všimli, byl všude se povalující plast – ve městech, na silnicích a bohužel i na plážích. Článků o tom, jak je naše Země znečištěna plastovými výrobky, je mnoho a každý z Vás již slyšel o ohromném plastovém ostrově uprostřed oceánu, nebo uvězněných zvířatech v plastových nástrahách.

My přicházíme s heslem ,,Začni u sebe´´, které je podstatou vzniku celé značky. Naším cílem je šířit tuto ideu mezi nás všechny. Každý z nás je pro tuto myšlenku velice potřebnou a důležitou součástí. Každý by měl začít sám u sebe, teprve poté můžeme něco změnit jako tým. 

Vše to začalo v září roku 2018. Začali jsme, jak se říká, od píky – kontaktovali jsme české výrobce skla, nechali vyrobit krásný designový obal a také čistící kartáčky, to vše šikovnou českou rukou. Všechny části našich produktů jsou vyrobeny v České Republice, tedy zanechávají nízkou ekologickou stopu. Aktuálně, zde máme produkt, který nejen, že je český, ekologický a udržitelný, ale zároveň ve Vašem drinku skvěle vypadá.

Skleněná ekologická brčka jsou skvělým dárkem pro Vaše ženy, maminky, děti, kamarádky, přítelkyně i přítele. Jsou vhodná pro všechny věkové skupiny, avšak pro děti radši jen s dozorem dospělých. Brčka jsou také originálním dárkem pro firmy, obchodní partnery i tvoje kolegy. Je jen na Tobě, koho obdaříš našimi designovými skleněnými brčky.