Logo_F_circular crop_w_text

Není důležité k ČEMU přejete, ale KOMU.

Také máte rádi věci, které JEN TAK NĚKDO NEMÁ? Rádi popřejete ORIGINÁLNĚ, ale v běžných obchodech si z nabídky přání jen těžko vybíráte? Když už se vám líbí obrázek, nesedí text či naopak? Často se vám stane, že BAREVNĚ SLADIT přání s dárkem je takřka nemožné?

Právě pro vás TVOŘÍM papírová přání s jednoduchým designem a efektními detaily kombinující různé materiály a techniky, ale též s přáními dyzajnově sladěné zápisníky nebo drobné dárky.

PERSONALIZUJI co nejvíce na míru tomu, pro koho je přání určeno.

VĚŘÍM, že krása spočívá v jednoduchosti a často právě v malých detailech, které i obyčejnému kousku papíru dodají jedinečnosti.

OBJEVUJI přímo během tvoření nové postupy a techniky, které pak ještě raději KOMBINUJI dohromady.

Tak dávám VZNIKNOUT kouskům šitým na míru obdarovanému. Zadání jsou mi zároveň velikou INSPIRACÍ, neboť z jednoho návhru se může zrodit množství dalších. Je jen na vás, které si vyberete! Každý kus je vždy ORIGINÁL.

Všechny své produkty vyrábím VLASTNORUČNĚ v domácí “dílničce”. Výběru materiálů věnuji velkou pozornost. Papír jako hlavní materiál má sám o sobě tu skvělou vlastnost, že je OPAKOVANĚ RECYKLOVATELNÝ. Vybírám si takové dodavatele, kteří jsou schopni doložit certifikáty udržitelnosti nebo šetrného zpracování a o každém jednotlivém papíru se snažím znát maximum informací. Proto také vím, že sympaticky znějící “recyklovaný” NE VŽDY znamená ŠETRNĚJŠÍ k přírodě, například z důvodu vyšší spotřeby vody potřebné pro jeho výrobu.

Preferuji papír vyrobený v ČR nebo Evropě. Ke zdobení používám stužky české výroby, stejně jako ostatní doplňky, pokud je to jen trochu možné.

Pracuji i s těmi nejmenšími odřezky abych minimalizovala plýtvání, již použitým nebo nepovedeným” kouskům dávám DRUHOU ŠANCI, stejně tak obalovému materiálu.

I k výrobě doplňků používám již nepotřebné ZBYTKY např. kůží nebo látek od jiných tvůrců, se kterými spolupracuji.

K balení nepoužívám celofán, který je sice v přírodě časem rozložitelný, bohužel však NERECYKLOVATELNÝ a i přes existenci kompostovatelných” materiálů dávám v maximální míře přednost papíru.